KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 9794335
nr 979 4335
Skulpturer
2 st, Trä, Hästar, höjd: 17-19 längd: 19-20
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 7 september 2015
kl 19:42:26
1.000 kr
1.200 kr
2.000 kr